Mystique 2.2 Czech - en to cs translation catalogue (316 entries)

en: The requested page was not found
cs: Požadovaná stránka není dostupná

en: Posts tagged %s
cs: Štítky %s

en: Archive for %s
cs: Archiv pro %s

en: Archive for year %s
cs: Archiv pro rok %s

en: Author archive
cs: Archiv autora

en: Blog Archives
cs: Archivy blogu

en: Sorry, but there aren't any posts in the %s category yet.
cs: Promiňte, ale v rubrice %s zatím není žádný příspěvek.

en: Sorry, but there aren't any posts within this date.
cs: Promiňte, ale není zde žádný příspěvek s tímto datem.

en: Sorry, but there aren't any posts by %s yet.
cs: Promiňte, ale není zde žádný příspěvek (%s).

en: No posts found.
cs: Nenalezeny žádné příspěvky.

en: This user hasn't shared any biographical information
cs: Tento uživatel doposud nenapsal žádné informace o sobě

en: Homepage:
cs: Web:

en: Yahoo Messenger:
cs: Yahoo:

en: AIM:
cs: AIM/ICQ:

en: Posts by %s
cs: Příspěvky od %s

en: No posts found by this author.
cs: Nebyly nalezeny žádné příspěvky od tohoto autora.

en: Enter your password to view comments
cs: Zadejte Vaše heslo k prohlížení komentářů

en: Related Posts
cs: Podobné příspvěky

en: Trackbacks (%s)
cs: Trackbacky (%s)

en: Comments (%s)
cs: Komentáře (%s)

en: No comments yet.
cs: Ještě žádný komentář.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
cs: Musíte být <a href="%s">přihlášený</a> k napsání komentáře.

en: Name (required)
cs: Jméno (vyžadováno)

en: E-mail (required, will not be published)
cs: Mail (vyžadován, ale nebude zobrazen)

en: Website
cs: Web

en: Logged in as %s.
cs: Přihlášen jako %s.

en: Log out of this account
cs: Odhlásit se z tohoto účtu

en: Logout &raquo;
cs: Odhlásit &raquo;

en: Welcome back <strong>%s</strong>.
cs: Vítejte zpět <strong>%s</strong>.

en: Change &raquo;
cs: Změnit &raquo;

en: Type your comment
cs: Napište komentář

en: Spam protection: Sum of %1$s + %2$s = ?
cs: Ochrana proti spamu: Kolik je %1$s + %2$s = ?

en: Submit Comment
cs: Poslat komentář

en: Cancel Reply
cs: Zrušit odpověď

en: No trackbacks yet.
cs: Ještě žádné trackbacky.

en: No comments
cs: Žádné komentáře

en: 1 comment
cs: 1 komentář

en: % comments
cs: % komentářů

en: Comments are closed.
cs: Komentáře uzavřeny.

en: Your site is running on %1$s. Mystique requires at least %2$s.
cs: Vaše stránka běží na %1&s. Mystique ale potřebuje minimálně %2$s!

en: Default sidebar
cs: Základní postranní panel

en: This is the default sidebar, visible on 2 or 3 column layouts. If no widgets are active, the default theme widgets will be displayed instead.
cs: Toto je základní postranní panel, viditelný na 2 nebo 3 sloupcovém zobrazení. Pokud nejsou aktivní widgety, budou zobrazeny základní widgety nastavené v šabloně.

en: Secondary sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: This sidebar is active only on a 3 column setup.
cs: Tento postranní panel je aktivní pouze při 3 sloupcovém nastavení.

en: Footer
cs: Zápatí

en: You can add between 1 and 6 widgets here (3 or 4 are optimal). They will adjust their size based on the widget count.
cs: Zde můžete přidat až 6 widget (optimálně 3 nebo 4). Velikost widgetů bude upravena na základě jejich počtu.

en: Footer (slide 2)
cs: Zápatí (slide 2)

en: Only visible if jQuery is enabled.
cs: Viditelné pouze pokud je jQuery zapnuté.

en: Footer (slide 3)
cs: Zápatí (slide 3)

en: Footer (slide 4)
cs: Zápatí (slide 4)

en: No posts found
cs: Nenalezeny žádné příspěvky

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
cs: Promiňte, ale nic zde není.

en: Search
cs: Hledat

en: Search results for %s
cs: Výsledky vyhledávání pro %s

en: Nothing found.
cs: Nic nenalezeno.

en: Try a different search?
cs: Zkusíte to znovu?

en: What do you wish to search for?
cs: Co si přejete najít?

en: You have searched the archives for %s
cs: Vyhledáváte %s

en: Type a valid search term...
cs: Napište správně hledaný term...

en: My latest tweets
cs: Moje poslední tweety

en: Blogroll
cs: Odkazy

en: You activated the 2nd sidebar. Add widgets here from the Dashboard to remove this message
cs: Aktivoval jste druhý postranní panel. Přidejte widgety z výběru pro odstranění tohoto textu

en: More &gt;
cs: Více &gt;

en: Pages:
cs: Strany:

en: %1$s (%2$s topics)
cs: %1$s (%2$s témat)

en: About the author
cs: O autorovi

en: Print article
cs: Vytisknout

en: This entry was posted by %1$s on %2$s at %3$s, and is filed under %4$s. Follow any responses to this post through %5$s.
cs: Tento příspěvek napsal %1$s, %2$s v %3$s do rubriky %4$s. Můžete sledovat komentáře na tento článek pomocí %5$s.

en: You can <a%1$s>leave a response</a> or <a%2$s>trackback</a> from your own site.
cs: Můžete taktéž <a%1$s>zanechat komentář</a> nebo <a%2$s>odkázat</a> z Vašeho vlastního webu.

en: Responses are currently closed, but you can <a%1$s>trackback</a> from your own site.
cs: Komentáře jsou uzavřené, ale můžete <a%1$s>odkázat</a> z Vašeho vlastního webu.

en: You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
cs: Můžete přeskočit až na konec a zanechat komentář. Oznamování momentálně není povolené.

en: Both comments and pings are currently closed.
cs: Komentáře i oznamování momentálně jsou uzavřeny.

en: Edit this entry
cs: Upravit příspěvek

en: You are not authorised to perform this operation.
cs: Nejste oprávněn k uskutečnění této operace.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s Details</a>.
cs: Je dostupná nová verze %1$s. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">Prohlédnou detaily verze %3$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s Details</a> or <a href="%4$s" >upgrade automatically</a>.
cs: Je dostupná nová verze %1$s. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">Prohlédnou detaily verze %3$s</a> nebo <a href="%4$s" >automaticky aktualizovat</a>?

en: Mystique settings
cs: Nastavení Mystique

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Reset to Defaults
cs: Vrátit k základnímu nastavení

en: Reset all theme settings to the default values? Are you sure?
cs: Vrátit všechna nastavení šablony na základní? Jste si jist?

en: Settings saved. %s
cs: Nastavení uložena. %s

en: View site
cs: Zobrazit web

en: Please upload a valid image file!
cs: Prosím nahrajte správný soubor s obrázkem!

en: The file you uploaded doesn't seem to be a valid JPEG, PNG or GIF image
cs: Soubor, který jste nahrál, zřejmě není formát JPEG, PNG nebo GIF

en: The image could not be saved on your server
cs: Soubor s obrázkem nemůže být uložen na Váš server

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: Design
cs: Vzhled

en: Content
cs: Obsah

en: Navigation
cs: Horní panel

en: Ads
cs: Reklamy

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: User CSS
cs: Uživatelské CSS

en: More themes by digitalnature
cs: Více šablony od Digitalnature

en: The design settings panel is not yet supported by Internet Explorer. Sorry :(
cs: Nastavení designu není podporováno pro Internet Explorer 6. Promiňte ;)

en: Loading site preview...
cs: Načítám ukázku webu...

en: Layout style
cs: Styly rozvržení

en: Use page templates if you want to apply these only to specific pages
cs: Použijte šablonu příspěvků, pokud chcete aplikovat tyto změny na specifické stránky

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Page (content) width
cs: Šíře stránky (obsahu)

en: Note that fluid pages can be hard to read on large resolutions.
cs: Při vyšších rozlišeních může proměnlivá velikost stránky způsobit špatné zobrazení a obsah se bude špatně číst!

en: Fixed (%s)
cs: Fixní (%s)

en: Fluid (100%)
cs: Proměnlivá (100%)

en: Column sizes
cs: Velikost polí

en: (With 10 pixel padding between them)
cs: (Rozdíl mezi stupni činí 10 pixelů)

en: Font style
cs: Styl písma

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Leave Black (#000000) to keep the default background
cs: Nechejte černou (#000000) k zachování základního pozadí

en: Custom logo image
cs: Vlastní logo

en: Show a logo image instead of text; Upload the graphic file from your computer
cs: Můžete změnit základní logo a nahrát jej ze svého počítače

en: Remove current image
cs: Odstranit současný obrázek

en: Directory %s doesn't have write permissions - can't upload!
cs: Složka %s nemá práva k zápisu - nelze nahrát!

en: Check your upload path in Settings/Misc or CHMOD this directory to 755/777.<br />Contact your host if you don't know how
cs: Zkontrolujte cestu k nahrávání v Nastavení/Ostatní nebo CHMOD (práva) k této složce a změňte je na 755/777. <br />Zkontaktujte Vašeho správce/hosting, pokud nevíte jak na to

en: Custom background image
cs: Vlastní obrázek na pozadí

en: Upload a new background/header image to replace the default one
cs: Nahrát nový obrázek na pozadí/záhlaví k nahrazení základního

en: Posts (single)
cs: Příspěvky (samostatné)

en: How much information do you want to show on the single post page?
cs: Kolik informací si přejete zobrazit na stránce s příspěvkem?

en: Tags
cs: Štítky

en: Share
cs: Sdílení

en: Print link
cs: Odkaz k vytisknutí

en: Related posts
cs: Podobné příspěvky

en: Post previews
cs: Zobrazení příspěvků

en: How much info do you want to show on blog/category/archive/search pages?
cs: Kolik informací si přejete zobrazit v blogu/rubrikách/archivech/vyhledávání?

en: Title
cs: Název

en: Info bar
cs: Pruh s informacemi

en: max. 50 words, filtered
cs: max. 50 slov, filtrovány

en: max. 100 words, filtered
cs: max. 100 slov, filtrovány

en: max. 200 words, filtered
cs: max. 200 slov, filtrovány

en: full
cs: celé

en: full, filtered
cs: vše, filtrováno

en: excerpt
cs: perex

en: Auto generate thumbnails
cs: Automaticky generovat miniatury

en: Get the 1st image attached to a post, if no thumbnail is set manually
cs: Nastavit první přiřazený obrázek v příspěvku jako obrázek článku, pokud není ručně stanovený specifický obrázek

en: Post thumbnail size
cs: Velikost obrázku příspěvku

en: Note that this only works for images you upload from now on, older images will be browser-resized. You should use the %s plugin to create missing image sizes
cs: Pozor, změna se projeví jen u obrázků, které nahrajete odteď! Starší obrázky budou upraveny prohlížečem, ale můžete použít plugin %s, který vytvoří chybějící velikosti

en: Very small: 48 x 48
cs: Velký malé: 64 x 64

en: Small: 64 x 64
cs: Malé: 64 x 64

en: Larger: 100 x 100
cs: Velké: 100 x 100

en: WP's Media setting: %s
cs: Nastavení WP: %s

en: Footer content
cs: Obsah zápatí

en: You can post HTML code
cs: Můžete zde vložit HTML kód dle potřeby

en: Only some HTML tags and attributes are allowed
cs: Jsou povoleny pouze některé HTML tagy a atributy

en: Use the following short codes for convenient adjustments: <br />%s
cs: Můžete taktéž použít tyto krátké kódy pro pohodlnou úpravu textu: <br />%s

en: Top navigation shows
cs: Horní panel zobrazí

en: Nothing (disabled)
cs: Nic (vypnuto)

en: Pages
cs: Stránky

en: Categories
cs: Rubriky

en: Links
cs: Odkazy

en: from category
cs: z rubriky

en: %s links
cs: %S odkazů

en: No links found
cs: Nenalezeny žádné odkazy

en: Exclude from navigation
cs: Vynechat z panelu

en: Check the items you wish to hide from the main menu
cs: Označte položky, které chcete skrýt

en: Home
cs: Úvod

en: (Use the private property to hide other links)
cs: (Použijte vlastní prostředky ke skrytí ostatních odkazů)

en: Additional site optimization for search engines
cs: Doplňková optimalizace pro vyhledávače

en: Uncheck if you are using a SEO plugin!
cs: Odznačte pokud používáte SEO plugin!

en: What does this do?
cs: Co to dělá?

en: enables canonical URLs for comments (duplicate content fix, only needed on wp < 2.9)
cs: povolit generované odkazy pro komentáře (opravení duplikovaného obsahu, nutné pouze na WP < 2.9)

en: generates unique titles for posts with multiple comment pages (prevents duplicate titles)
cs: generování unikátních názvů pro příspěvky s komentáři na více stránkách (zabraňuje duplikování názvů)

en: generates a unique meta description tag for each page (no meta keywords; why? -<a %s>useless</a>)
cs: generuje unikátní meta popis pro každou stránku (tedy žádné meta štítky, proč? - <a %s>zbytečnost</a>)

en: Advertisment blocks
cs: Bloky reklam

en: Use the %s short code to insert these ads into posts, text widgets or footer
cs: Použijte kód %s k vložení těchto reklam do příspěvků, textových widgetů nebo do zápatí

en: Example:
cs: Například:

en: Ad code #%s:
cs: Reklama #%s:

en: Use jQuery
cs: Použít jQuery

en: For testing purposes only. Only uncheck if you know what you're doing!
cs: Pouze pro testovací účely. Odznačte pouze pokud víte, co děláte!

en: Enable AJAX on comment pagination
cs: Aktivovat AJAX u navigace mezi komentáři

en: Navigate trough comment pages without refreshing (faster load, but may be incompatible with some plugins)
cs: Procházet stránkami komentářů bez znovunačítání stránek (rychlejší načítání, ale může být nekompatibilní s některými pluginy)

en: Enable theme built-in lightbox on all image links
cs: Zapnout integrovaný lightbox pro všechny obrázky

en: Uncheck if you prefer a lightbox plugin
cs: Odznačte, pokud preferujete lightbox plugin

en: Remove Mystique settings from the database after theme switch
cs: Odstranit nastavení Mystique z databáze po změně šablony

en: Only check if you're planning to remove and change the theme
cs: Označte pouze pokud plánujete odebrat nebo změnit šablonu

en: User functions
cs: Uživatelské funkce

en: PHP code to add to the theme functions. Useful if you have plugins that require you to change the theme's functions.php file
cs: PHP kódy k přidání funkcí do šablony. Šikovné pokud máte pluginy vyžadující změny v functions.php šablony

en: CSS to add, or modify theme styles
cs: CSS k přidání nebo úpravě stylů šablony

en: Check %s to see existing theme classes and properties
cs: Prohlídněte si %s, abyste věděli, co šablona stylů obsahuje a jaké má proporce

en: Active shortcodes you can use in your posts or widgets
cs: Aktivní krátké kódy, které můžete použít v příspěvcích nebo widgetách

en: No featured posts found older than %s days.
cs: Nebyly nalezeny žádné zvýrazněné příspěvky starší než %s dnů.

en: Featured
cs: Zvýraznění

en: Error while featuring posts
cs: Vyskytla se chyba při zvýrazňování příspěvků

en: Featured posts
cs: Zvýrazněné příspěvky

en: You can mark posts as featured on the %s page
cs: Můžete označit příspěvky k zvýraznění na %s stránce

en: Show on
cs: Zobrazit na

en: Pages that use the Featured posts template
cs: Na stránkách, kde je použita šablona zvýrazněného obsahu

en: Home page
cs: Webová stránka

en: Single post pages
cs: Stránku se samotným příspěvkem

en: Archive pages (Category, Tags etc)
cs: Stránky archivů (rubriky, štítky atd.)

en: 404 pages
cs: Stránka 404

en: Search page
cs: Vyhledávání

en: All other pages
cs: Všechny ostatní stránky

en: Maximum number of posts to display
cs: Maximální počet příspěvků k zobrazení

en: Slide delay
cs: Délka zobrazení

en: seconds
cs: vteřin

en: Don't show posts older than
cs: Nezobrazovat příspěvky starší než

en: days
cs: dní

en: Show comment author's country flag
cs: Zobrazit vlaječku u autorů komentářů

en: May slow down page loading
cs: Může zpomalit načítání stránky

en: Extra navigation items
cs: Extra položky navigace

en: (Leave blank to disable)
cs: (Nechejte prázdné pro deaktivaci)

en: Follow me on Twitter
cs: Sledujte mě na Twitteru!

en: RSS Feeds
cs: Zdroje RSS

en: %s post | %s posts
cs[0]: %s příspěvek
cs[1]: %s příspěvků

en: View page
cs: Zobrazit web

en: You are Home
cs: Jste na úvodní stránce

en: Click for Home
cs: Klikněte pro návrat na úvodní stránku

en: F jS, Y
cs: F, Y

en: Archive for week %1$s of %2$s
cs: Archiv pro týden %1$s z %2$s

en: 404 Not Found
cs: 404 Nenalezeno

en: Page %s
cs: Strana %s

en: Comment Page %s
cs: Strana %s

en: View all posts in %s
cs: Zobrazit všechny příspěvky v %s

en: Share this post!
cs: Sdílet článek!

en: Permanent Link:
cs: Trvalý odkaz:

en: M jS
cs: j. M

en: Posted by %1$s in %2$s
cs: Napsal %1$s do %2$s

en: Edit
cs: Upravit

en: Pages:
cs: Strana:

en: Edit this page
cs: Upravit příspěvek

en: Go to the first page
cs: Přejít na první stránku

en: &laquo; First
cs: &laquo; První

en: Go to page %s
cs: Přejít na stranu %s

en: Go to the last page
cs: Přejít na poslední stránku

en: Last &raquo;
cs: Poslední &raquo;

en: about %s year ago | about %s years ago
cs[0]: %s rok zpět
cs[1]: %s roků zpět

en: about %s month ago | about %s months ago
cs[0]: %s měsíc zpět
cs[1]: %s měsíců zpět

en: about %s week ago | about %s weeks ago
cs[0]: %s týden zpět
cs[1]: %s týdnů zpět

en: about %s day ago | about %s days ago
cs[0]: %s den zpět
cs[1]: %s dnů zpět

en: about %s hour ago | about %s hours ago
cs[0]: %s hodinu zpět
cs[1]: %s hodin zpět

en: about %s minute ago | about %s minutes ago
cs[0]: %s minutu zpět
cs[1]: %s minut zpět

en: about %s second ago | about %s seconds ago
cs[0]: %s vteřinu zpět
cs[1]: %s vteřin zpět

en: %1$s written by %2$s
cs: %1$s napsal %2$s

en: Reply
cs: Reagovat

en: Quote
cs: Citovat

en: Your comment is awaiting moderation.
cs: Tvůj komentář čeká na schválení.

en: Error text color
cs: Chyba textu barvy

en: Error box
cs: Chybový box

en: You can configure Mystique from the <a%s>theme settings</a> page.
cs: Šablonu Mystique můžete přizpůsobit k obrazu svému v <a%s>nastavení</a>.

en: There are one or more PHP parse errors in your custom functions.
cs: Vyskytla se chyba nebo více chyb v PHP kódu ve vaší funkci.

en: %s: Widget class not found. Make sure this widget exists and the class name is correct
cs: %s: Třída widgetu nenalezena. Ujistěte se, že widget existuje a název třídy je správný.

en: User name (required)
cs: Uživatelské jmén (vyžadováno)

en: Password (required)
cs: Heslo (vyžadováno)

en: Verify password (required)
cs: Ověřit heslo (vyžadováno)

en: E-mail (required)
cs: Mail (vyžadováno)

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Profile info
cs: Profilové informace

en: Please type a user name
cs: Prosím napište uživatelské jméno

en: User name already exists
cs: Uživatelské jméno již existuje

en: E-mail address is required.
cs: Mailové adresa je vyžadována

en: E-mail address already in use
cs: Mailová adresa se již používá

en: You must enter a password.
cs: Musíte vložit heslo.

en: Please verify the password
cs: Prosím ověřte heslo

en: Passwords do not match
cs: Heslo nesouhlasí

en: User registration failed.  Please try again.
cs: Registrace selhala. Prosím, zkuste to znovu.

en: You are logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>. You don't need another account :)
cs: Jste přihlášen jako <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>. Nepotřebujete další účet :)

en: A user account for %1$s has been created.
cs: Účet pro %1$s byl vytvořen.

en: Thank you for registering, %1$s.
cs: Děkujeme za registraci, %1$s.

en: Add User
cs: Přidat uživatele

en: Register
cs: Registrovat

en: No posts found matching the arguments
cs: Nebyly nalezeny žádné příspěvky odpovídající kritériím

en: Empty ad slot (#%s)!
cs: Prázdný slot reklamy (#%s)!

en: Top
cs: Nahoru

en: %1$s theme by %2$s | Powered by %3$s
cs: Design %1$s | Vytvořil %2$s

en: Site Admin
cs: Administrátor webu

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: %s followers
cs: %s sledujících

en: Error while retrieving tweets (Twitter down?)
cs: Nastal problém se získáním nových tweetů (že by byl Twitter mimo provoz?)

en: Displays links to different sections grouped in tabs
cs: Zobrazit odkazy na jiné sekce seskupené v záložkách

en: Mystique | Sidebar tabs
cs: Mystique | Záložky postranního panelu

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Popular posts
cs: Oblíbené příspěvky

en: Archives
cs: Archivy

en: Didn't find any posts popular enough :(
cs: Nenalezeny žádné populární příspěvky :(

en: Posted in: %s
cs: Napsáno do %s

en: Sidebar tabs
cs: Záložky postranního panelu

en: jQuery is disabled and this widget needs it
cs: jQuery je vypnuto a tento widget jej potřebuje

en: Tabs to show
cs: Štítky k zobrazení

en: Tags
cs: Štítky

en: Popular posts (most commented)
cs: Oblíbené příspěvky (nejvíc komentované)

en: Sort categories
cs: Řazení rubrik

en: by name (alphabetically)
cs: dle názvu (abecedně)

en: by category ID
cs: dle ID rubriky

en: by category slug
cs: dle seřazení rubrik

en: by post count
cs: dle počtu příspěvků

en: Show post count (categories and archives)
cs: Zobrazit počet příspěvků (rubriky a archivy)

en: How many popular posts to show?
cs: Jak moc populární příspěvky zobrazit?

en: How many recent comments to show?
cs: Jak moc posledních komentářů zobrazit?

en: Shows your latest Twitter updates
cs: Zobrazit Vaše poslední Twitter aktualizace

en: Loading tweets...
cs: Načítám tweety...

en: Follow me on Twitter!
cs: Sledujte mě na Twitteru!

en: Title:
cs: Název:

en: Twitter user name:
cs: Uživ. jméno na Twitteru:

en: Number of tweets to show:
cs: Množství tweetů k zobrazení:

en: Displays Flickr galleries (needs API key)
cs: Zobrazit Flickr galerie (potřebuje API klíč)

en: Mystique | Flickr Gallery
cs: Mystique | Flickr Galerie

en: Flickr Gallery
cs: Flickr Galerie

en: API key:
cs: API klíč:

en: Number of photos to show:
cs: Počet fotek k zobrazení:

en: Gallery source:
cs: Zdroj galerie:

en: Photoset
cs: Fotoset

en: User photostream
cs: Uživ. stream

en: Photoset ID:
cs: ID fotosetu:

en: User ID (use %s to find it):
cs: ID uživatele (použijte %s k nalezení):

en: Login form
cs: Přihlášení

en: Mystique | Login
cs: Mystique | Přihlašování

en: Logged in: %s
cs: Přihlášen k: %s

en: Dashboard
cs: Nástěnka

en: Write
cs: Napsat

en: Comments
cs: Komentáře

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: User Login
cs: Přihlášení

en: User
cs: Uživ. jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Login
cs: Přihlásit

en: Remember me
cs: Pamatuj si mě

en: Lost your password?
cs: Zapomenuté heslo?
