Mystique 1.6 - en to hu translation catalogue (283 entries)

en: % comments
hu: % hozzászólás

en: %1$s (%2$s topics)
hu: %1$s (%2$s topikok)

en: %1$s theme by %2$s | Powered by %3$s
hu: %1$s felületet készítette: %2$s | CMS: %3$s

en: %1$s written by %2$s
hu: %1$s írta: %2$s

en: %s followers
hu: %s követő

en: %s: Widget class not found. Make sure this widget exists and the class name is correct
hu: %s: Widget osztály nem található. Csinálj valós widgetet helyes osztállyal és névvel.

en: &laquo; Older Entries
hu: &laquo; Régebbi belépések

en: (Use the private property to hide other links)
hu: (használd a magántulajdont, hogy elrejts más kapcsolatokat)

en: - All categories
hu: - Összes kategória

en: 1 comment
hu: 1 hozzászólás

en: 2nd sidebar is active. Add widgets here from the Dashboard
hu: Második sidebar aktív. Add hozzá a widgetet a Vezérlőpultban.

en: A user account for %1$s has been created.
hu: %1$s felhasználó sikeresen elkészült.

en: API key:
hu: API kulcs:

en: Ad code #%s:
hu: Reklám kód #%s:

en: Add User
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Additional site optimization for search engines
hu: További weblapok optimalizálása a keresőmotorokhoz

en: Ads
hu: Reklám

en: Advanced
hu: Haladó

en: Advertisment blocks
hu: Reklám blokkok

en: Alternate header image
hu: Változó élőfej kép

en: Archive for %s
hu: %s archíválva

en: Archive for year %s
hu: Achícum évre: %s

en: Archives
hu: Archívum

en: Author archive
hu: Szerkesztő archívum

en: Avoid modifying theme files directly; use this option instead to preserve your changes after update
hu: Kerüld a felület fájljainak módosítását; használd ezt az opciót hogy frissítés után megmaradjanak a beállításaid

en: Background color
hu: Háttér színe

en: Black navigation style
hu: Fekete navigációs stílus

en: Blog Archives
hu: Blog Archívum

en: Both comments and pings are currently closed.
hu: Jelenleg a hozzászólások és a kopogások zárva vannak.

en: Cancel Reply
hu: Válasz visszavonás

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Change &raquo;
hu: Válassz &raquo;

en: Change footer background color to light gray
hu: Élőláb hátter színének változtatása világos szürkére

en: Check %s to see existing theme classes and properties
hu: Ellenőrizd a %s hogy lásd a felület osztályait és beállításait

en: Check the items you wish to hide from the main menu
hu: Válaszd ki azokat amelyeket nem akarod hogy megjelenjen a navigációba

en: Check your upload path in Settings/Misc or CHMOD this directory to 755/777.<br />Contact your host if you don't know how
hu: Nézd meg a Beállítások/Egyéb feltöltési mappát hogy a CHMOD 755/777 legyen.<br />Vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóval ha nem értesz hozzá.

en: Click for Home
hu: Katt a Főoldalra

en: Color scheme
hu: Színséma

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Comments (%s)
hu: Hozzászólások (%s)

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólás bezárva.

en: Copyright &copy;
hu: Tulajdonjog &copy;

en: Custom background image
hu: Egyedi háttérkép

en: Custom logo image
hu: Egyedi logó

en: Dark background footer
hu: Sőtét élőláb háttér

en: Dashboard
hu: Vezérlőpult

en: Decrease site title text size
hu: Oldal címének szövegének csökkentése

en: Default sidebar
hu: Alapértelmezett sidebar

en: Design/colors
hu: Dizájn/színek

en: Didn't find any posts popular enough :(
hu: Nem található elég népszerű üzenet:(

en: Directory %s doesn't have write permissions - can't upload!
hu: %s mappa nem írható - nem lehet feltölteni

en: Displays Flickr galleries (needs API key)
hu: Flickr galéria kijelzés (API kulcscsal)

en: Displays links to different sections grouped in tabs
hu: Linkek mutatása különböző csoportok fülekben

en: Divider
hu: Elválasztó

en: Document head code
hu: Élőfej kód

en: E-mail (required)
hu: E-mail(kötelező)

en: E-mail (required, will not be published)
hu: E-mail (kötelező, nem lesz nyilvános)

en: E-mail address is required.
hu: E-mail cím kötelező

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Edit this entry
hu: Bejegyzés szerkesztése

en: Empty ad slot (#%s)!
hu: Üres reklám kód (#%s)!

en: Enable "Share This Post" feature
hu: "Megosztás!"  engedélyezése

en: Enable theme built-in lightbox on all image links
hu: Engedélyezi hogy az összes képet a lightbox építse fel

en: Enter your password to view comments
hu: Add meg a jelszavad a hozzászólás megnézéséhez

en: Error box
hu: Hiba doboz

en: Error text color
hu: Hiba szöveg színe

en: Error while retrieving tweets (Twitter down?)
hu: HIBA, "csiripelések" nem érhetőek el (Twitter leállt?)

en: Error: %s
hu: Hiba: %s

en: Example:
hu: Például:

en: Examples and helpers:
hu: Példák és segítség

en: Excerpts
hu: Részlet

en: Exclude from navigation
hu: Kizárás navigációból

en: Featured content source
hu: Kiemelt tartalom forrás

en: First name
hu: Utónév

en: Fixed custom background image
hu: Fixált egyedi háttérkép

en: Flickr Gallery
hu: Flickr Galléria

en: Follow me on Twitter!
hu: Kövess Twitteren!

en: Font priority and their availability
hu: Betű prioritás és elérhetőségük

en: Footer
hu: Élőláb

en: Footer (slide 2)
hu: Élőláb (slide 2)

en: Footer (slide 3)
hu: Élőláb (slide 3)

en: Footer (slide 4)
hu: Élőláb (slide 4)

en: Footer content
hu: Élőláb tartalom

en: For testing purposes only. Only uncheck if you know what you're doing!
hu: Kizárólag tesztelés céljából. Csak akkor vedd le a pipát, ha tudod hogy mit csinálsz!

en: Full
hu: Teljes

en: Gallery source:
hu: Galléria forrás:

en: General
hu: Alap

en: HTML code is disallowed
hu: HTML kód nem engedélyezett

en: Hide RSS button
hu: RSS gomb elrejtése

en: Hide Twitter button
hu: Twitter gomb elrejtése

en: Hide navigation
hu: Navigáció elrejtése

en: Hide post information bar
hu: Bejegyzések információs csíkjának elrejtése

en: Home
hu: Főoldal

en: Homepage:
hu: Főoldal:

en: How many popular posts to show?
hu: Hány népszerű hözászólást mutasson?

en: How many recent comments to show?
hu: Hány új hozzászólás legyen látható?

en: Imageless layout
hu: Képnélküli szerkezet

en: Insert Ad slot #1 in every post and page
hu: Reklám kód #1 beillesztése minden hozzászólás után

en: Insert Ad slot #2 at every 5 comments
hu: Reklám kód #2 beillesztése minden ötödik hozzászólás után.

en: Join navigation with main content
hu: Navigáció összekötése a főtartalommal

en: Last name
hu: Keresztnév

en: Layout style
hu: Rétegstílus

en: Leave Black (#000000) to keep the default background
hu: Feketétől indulj (#000000) hogy megtartsd az eredeti hátteret

en: Links
hu: Linkek

en: Loading site preview...
hu: Oldal előnézetének betöltése...

en: Loading tweets...
hu: Twittek betöltése

en: Log in
hu: Belépés

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Log out of this account
hu: Jelentkezz ki ebből a felhasználóból

en: Logged in as %s.
hu: Bejelentkezve: %s.

en: Logged in: %s
hu: Belépve: %s

en: Login
hu: Belépés

en: Login form
hu: Belépési űrlap

en: Logout &raquo;
hu: Kijelentkezés &raquo;

en: Lost your password?
hu: Elfelejtette jelszavát?

en: Maximum number of featured posts
hu: Ajánlott hozzászólások maximális száma

en: May slow down page loading
hu: Az oldal betöltése lassulhat

en: Medium: 100 x 100
hu: Közepes: 100 x 100

en: Modify anything related to design using CSS code
hu: Változtathatsz bármit a dizájnon CSS kód használatával

en: More &gt;
hu: Részletek &gt;

en: My latest tweets
hu: Legújabb "csiripelés"

en: Mystique settings
hu: Mystique opciók

en: Mystique | Flickr Gallery
hu: Mystique | Flickr Galléria

en: Mystique | Login
hu: Mystique | Belépés

en: Name (required)
hu: Név (kötelező)

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Newer Entries &raquo;
hu: Újabb belépések &raquo;

en: No background images; reduces page load downto just a few KB, with the cost of less graphic details
hu: Nincsenek háttérképek; csökken az oldalak mérete, kevesebb grafikai részlet

en: No comments
hu: Nincs hozzászólás

en: No comments yet.
hu: Nincs hozzászólás... még.

en: No links found
hu: Link nem található

en: No posts found
hu: Nincs üzenet

en: No posts found by this author.
hu: Nincs üzenet ettől a szerkesztőtőt.

en: No posts found.
hu: Nincs üzenet

en: No redirect URL specified
hu: Nincs URL átírányítás

en: No trackbacks yet.
hu: Nincs visszakövetés... még.

en: Not available with <em>imageless</em> setting
hu: Nem elérhető ha a <em>Képnélküli szerkezet</em> be van kapcsolva

en: Note that this only works for images you upload from now on, older images will be browser-resized. You should use the %s plugin to create missing image sizes
hu: Jegyezd meg, hogy amit felöltesz képeket, régebbi böngészők át fogják méretezni a képet. Használnod kéne a %s plugint hogy lekérje a kép méretét

en: Nothing found.
hu: Nem található

en: Number of photos to show:
hu: Mutatott képek száma:

en: Number of tweets to show:
hu: twittek száma:

en: On all pages and posts
hu: Az összes oldalon és hozzászólásnál

en: On all pages, including home
hu: Minden oldalon, beleértve a főoldalt

en: On all posts
hu: Az összes hozzászólásnál

en: On pages that use the Featured Posts template
hu: Azokon az oldalakon, ahol használják a kiemelt hozzászólásokat

en: On the home page
hu: A főoldalon

en: Only visible if jQuery is enabled.
hu: Csak akkor látható ha a jQuery engedélyezve van.

en: PHP code to insert in the %s section of the XHTML document. Useful if you have plugins that require you to add stuff here, adding Analytics code etc.
hu: PHP kódot be lehet illeszteni a %s szekcióba az XHTML dokumentumban. Használható ha vannak bővítményeid amik igénylik hozzáadását, hozzáadva analitikai kódot stb.

en: Page %s &laquo;
hu: Oldal %s &laquo;

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: Password
hu: Jelszó

en: Password (required)
hu: Jelszó(kötelező)

en: Passwords do not match
hu: A jelszavak nem illenek össze

en: Permanent Link:
hu: Végleges Link:

en: Please type a user name
hu: Kérem adja meg felhasználónevét

en: Please upload a valid image file!
hu: Kérlek tölts fel egy érvényes képfájlt!

en: Please verify the password
hu: Kérlek erősítsd meg a jelszavad

en: Popular posts
hu: Népszerű hozzászólások

en: Popular posts (most commented)
hu: Népszerű üzenetek (legtöbbször kommentált)

en: Post previews
hu: Üzenet előnézet

en: Post thumbnail size
hu: Hozzászólás miniatűr mérete

en: Posted by %1$s in %2$s
hu: Írta: %1$s Kategória: %2$s

en: Posts
hu: Üzenetek

en: Posts by %s
hu: írta %s

en: Posts tagged %s
hu: Üzenetek címkézve %s

en: Preferred font style
hu: Betűstílus

en: Profile info
hu: Profil infó

en: Quote
hu: Idéz

en: Read more
hu: Részletek

en: Recent comments
hu: Legújabb hozzászólás

en: Register
hu: Regisztráció

en: Related Posts
hu: Hasonló üzenetek

en: Remember me
hu: Jegyezzen meg

en: Remove Mystique settings from the database after theme switch
hu: Mystique beállításainak eltávolítása az adatbázisból, sablonváltás esetén

en: Remove current image
hu: Jelenlegi kép törlése

en: Remove styling from tables
hu: Stílus eltávolítása a táblákból

en: Replace blog description text with Ad #4
hu: Blog leírásának cseréje Ad #4

en: Reply
hu: Válasz

en: Reset to Defaults
hu: Visszaállítás alapértelmezettre

en: Responses are currently closed, but you can <a%1$s>trackback</a> from your own site.
hu: A válaszok jelenleg zárva vannak, de <a%1$s>visszakövetheted</a> az oldaladról.

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Search
hu: Keresés

en: Search Results for %s
hu: Keresési eredmény: %s

en: Secondary sidebar
hu: Másodlagos sidebar

en: Set a fluid page width
hu: Fix oldalszélesség

en: Settings saved. %s
hu: Opciók mentve. %s

en: Share this post!
hu: Megosztás!

en: Show a logo image instead of text; Upload the graphic file from your computer
hu: Logó mutatása a szöveg helyett; Tölsd fel a képet a számítógépedről

en: Show comment author's country flag
hu: Hozzászólás írójának nemzeti zászlójának mutatása

en: Show post count (categories and archives)
hu: Üzenet látogatottság mutatása (Kategóriák és archívumok)

en: Show related posts next to comments
hu: Összetartozó üzenetek mutatása a hozzászólásoknál

en: Shows your latest Twitter updates
hu: Legújabb Twitter frissítések mutatása

en: Sidebar tabs
hu: Sidebar fülek

en: Sidebar(s) vs Main Content ratio
hu: Szélső menü(k) és Főtartalom aránya

en: Site Admin
hu: Oldal admin

en: Small: 64 x 64
hu: Kicsi: 64 x 64

en: Sorry, but there aren't any posts by %s yet.
hu: Elnézést, nincsenek üzenetek tőle: %s...még.

en: Sorry, but there aren't any posts in the %s category yet.
hu: Elnézést, nincs üzenet ebben a kategóriában: %s...még.

en: Sorry, but there aren't any posts within this date.
hu: Elnézést, nincs üzenet ezzel a dátummal.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
hu: Elnézést, de amit keresel, az nem itt van.

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
hu: Elnézést, nincs csatolmány a megadott kritériummal.

en: Sort categories
hu: Kategória rendezése

en: Spam protection: Sum of %1$s + %2$s = ?
hu: Spam védelem: Sum of %1$s + %2$s = ?

en: Submit Comment
hu: Hozzászólás küldése

en: Tabs to show
hu: Fülek mutatása

en: Tags
hu: Címkék

en: Tags
hu: Címkék

en: Tags:
hu: Címkék:

en: Text-Justify post and page content
hu: Sorkizárt szöveg az üzenetekben és a tartalomban

en: Thank you for registering, %1$s.
hu: Köszönjük regisztrációját, %1$s.

en: The file you uploaded doesn't seem to be a valid JPEG, PNG or GIF image
hu: A feltöltött kép nem érvényes JPEG, PNG vagy GIF kép

en: The image could not be saved on your server
hu: A képet nem lehet elmenteni a szerverre

en: The last 5 posts from this category will be shown in the featured content area (in random order)
hu: Az utolsó 5 bejegyzést megmutatja ebból a kategóriából(véletlen sorrendben)

en: The requested page was not found
hu: A kért oldal nem található

en: The way posts are displayed on blog homepage and archive pages
hu: Mutatja a hozzászólásokat a blog főoldalán és az archívum oldalon

en: This entry was posted by %1$s on %2$s at %3$s, and is filled under %4$s. Follow any responses to this post through %5$s.
hu: A bejegyzést írta: %1$s ekkor: %2$s - %3$s-kor, ebben a kategóriában: %4$s. Kövesd az üzeneteket ebben a bejegyzésben %5$s.

en: This is the default sidebar, visible on 2 or 3 column layouts. If no widgets are active, the default theme widgets will be displayed instead.
hu: Ez az alapértelmezett sidebar, látható a 2 és 3 oszlopos rétegstíluson. Nincs aktív widget, ehelyett a felület alapértelmezett widgetei láthatók.

en: This sidebar is active only on a 3 column setup.
hu: Ez a sidebar csak a 3 oszlopos rétegstílusban aktív.

en: This user hasn't shared any biographical information
hu: Ez a felhasználó nem osztott meg életrajzi információkat

en: Title:
hu: Cím:

en: Titles only
hu: Csak a címet

en: To output HTML only, close the PHP tag first.
hu: HTML hozzáadásánál a PHP kódot le kell zárni.

en: Top
hu: Fel

en: Top navigation shows
hu: Felső navigáció

en: Trackbacks (%s)
hu: Visszakövetések (%s)

en: Try a different search?
hu: Megpróbál egy másik keresést?

en: Twitter user name:
hu: Twitter felhasználónév

en: Type a valid search term...
hu: Gépelj be egy érvényes időszakot...

en: Uncheck if you are using a SEO plugin!
hu: Vedd le a pipát ha SEO bővítményt használsz

en: Uncheck if you prefer a lightbox plugin
hu: Vedd le a pipát ha más lightbox bővítményt használsz

en: Uncheck this if you plan to keep Mystique as your default theme!
hu: Vedd le a pipát ha a Mystique marad az alapértelmezett felület.

en: Uncheck this if you're using a social bookmaring plugin
hu: Ha leveszed a pipát, használhatsz másik társasági könyvjelző bővítményt

en: Upload a new background/header image to replace the default one
hu: Tölts fel egy új hátteret/élőfej képet az alapértelmezett helyett

en: Use jQuery
hu: jQuery használata

en: Use page templates to apply these only to specific pages
hu: Alkalmazz sablonokat az oldaladhoz

en: Use the %s short code to insert these ads into posts, text widgets or footer
hu: Használd ezeket a rövid kódokat %s, az üzenetekben, a szöveges bővítményekben vagy az élőlábban

en: Use the following short codes for convenient adjustments: <br />%s
hu: Használd a következő rövid kódokat a kényelmes elrendezéshez: <br />%s

en: User
hu: Felhasználó

en: User CSS
hu: Saját CSS

en: User ID (use %s to find it):
hu: Felhasználó ID (használd %s kereséséhez):

en: User Login
hu: Felhasználó belépés

en: User name (required)
hu: Felhasználónév(kötelező)

en: User photostream
hu: Felhasználó fotó

en: User registration failed.  Please try again.
hu: Regisztráció sikertelen. Kérlek próbáld újra.

en: Verify password (required)
hu: Jelszó megerősítés(kötelező)

en: View page
hu: Oldal mutatása

en: View site
hu: Oldal mutatása

en: WP's Media setting: %s
hu: WP média beállítás: %s

en: Website
hu: Weboldal

en: Welcome back <strong>%s</strong>.
hu: Üdvözöllek <strong>%s</strong>.

en: What do you wish to search for?
hu: Mit szeretnél keresni?

en: What does this do?
hu: Mit csinál ez?

en: Where to display the featured posts?
hu: Hol jelenítsd meg a kiemelt hozászólásokat?

en: Write
hu: Új bejegyzés

en: You are Home
hu: Kezdőlapod

en: You are logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>. You don't need another account :)
hu: Be vagy jelentkezve, mint: <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>. Nem igényel másik felhasználót :)

en: You are not authorised to perform this operation.
hu: Nem vagy illetékes a művelet végrehajtásához.

en: You can <a%1$s>leave a response</a> or <a%2$s>trackback</a> from your own site.
hu: Írhatsz <a%1$s>hozzászólást</a> vagy <a%2$s>visszakövetheted</a> az oldaladról.

en: You can add between 1 and 6 widgets here (3 or 4 are optimal). They will adjust their size based on the widget count.
hu: Adj meg egy widgetet 1 és 6 között (3 vagy 4 az optimális). A widget pontosan be fogja állítani a méretet.

en: You can configure Mystique from the <a%s>theme settings</a> page.
hu: Beállíthatod a Mystique felületet az <a%s>opciók</a> oldalon.

en: You can post HTML code
hu: Beírhatol HTML kódokat

en: You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
hu: Átugorhatsz a végére vagy elhagyhatod a választ. Pinging jelenleg nem engedélyezett.

en: You have searched the archives for %s
hu: Következő archívumokra kerestél: %s

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
hu: Be kell <a href="%s">Jelentkezned</a> a hozzászóláshoz.

en: You must enter a password.
hu: Be kell írnod egy jelszavat.

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólásod moderálásra vár.

en: about %s day ago | about %s days ago
hu[0]: körülbelül %s napja
hu[1]: körülbelül %s napja

en: about %s hour ago | about %s hours ago
hu[0]: körülbelül %s órája
hu[1]: körülbelül %s órája

en: about %s minute ago | about %s minutes ago
hu[0]: körülbelül %s perce
hu[1]: körülbelül %s perce

en: about %s month ago | about %s months ago
hu[0]: körülbelül %s hónapja
hu[1]: körülbelül %s hónapja

en: about %s second ago | about %s seconds ago
hu[0]: körülbelül %s másodperce
hu[1]: körülbelül %s másodperce

en: about %s week ago | about %s weeks ago
hu[0]: körülbelül %s hete
hu[1]: körülbelül %s hete

en: about %s year ago | about %s years ago
hu[0]: körülbelül %s éve
hu[1]: körülbelül %s éve

en: by category ID
hu: kategória ID

en: by category slug
hu: kategória szerint

en: by name (alphabetically)
hu: név szerint (abc sorrendben)

en: by post count
hu: üzenet látogatottság szerint

en: enables canonical URLs for comments (duplicate content fix)
hu: engedi a kánoni URL-eket a hozzászólásoknál (fixálja a dupla tartalmat)

en: from category
hu: kategóriából

en: generates unique titles for posts with multiple comment pages (prevents duplicate titles)
hu: generál egyedülálló címeket az üzenetekhez töbszörös hozzászólás oldalakkal (megakadályozza a dupla címeket)

en: jQuery is disabled and this widget needs it
hu: jQuery letiltva de a widget igényli

en: no keywords are generated because they are <a %s>useless</a>
hu: nincsenek kulcsszavak, mert <a %s>haszontalan</a>
