Mystique 2.1 - en to nl translation catalogue (286 entries)

en: %1$s (%2$s topics)
nl: %1$s (%2$s onderwerpen)

en: %1$s theme by %2$s | Powered by %3$s
nl: %1$s thema door %2$s | Powered by %3$s

en: %1$s written by %2$s
nl: %1$s geschreven door %2$s

en: %s followers
nl: %s volgers

en: %s post | %s posts
nl[0]: %s bericht
nl[1]: %s berichten

en: %s: Widget class not found. Make sure this widget exists and the class name is correct
nl: %s: Widget class niet gevonden. Controleer of de widget ge&iuml;nstalleerd is en of de class name correct is

en: &laquo; First
nl: &laquo; Eerste

en: (Leave blank to disable)
nl: (Leeg laten om uit te schakelen)

en: (Use the private property to hide other links)
nl: (Gebruik private property om andere links te verbergen)

en: (With 10 pixel padding between them)
nl: (Met 10 pixels bladvulling ertussen)

en: 1 comment
nl: 1 reactie

en: 404 Not Found
nl: 404 Niet gevonden

en: 404 pages
nl: 404 pagina's

en: A user account for %1$s has been created.
nl: Een gebruikers account voor %1$s is aangemaakt.

en: About the author
nl: Over de auteur

en: Active shortcodes you can use in your posts or widgets
nl: Actieve shortcodes die je kunt gebruiken in je berichten of widgets

en: Add User
nl: Gebruiker toevoegen

en: Additional site optimization for search engines
nl: Additionele site optimalisatie voor robots

en: Ads
nl: Advertenties

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advertisment blocks
nl: Advertentie blokken

en: All other pages
nl: Alle overige pagina's

en: Archive for %s
nl: Archief voor %s

en: Archive for week %1$s of %2$s
nl: Archief voor week  %1$s van %2$s

en: Archive for year %s
nl: Archief voor jaar %s

en: Archive pages (Category, Tags etc)
nl: Archief pagina's (categorie, tags, enz.)

en: Archives
nl: Archief

en: Author archive
nl: Auteur archief

en: Auto generate thumbnails
nl: Genereer thumbnails automatisch

en: Background color
nl: Achtergrond kleur

en: Blog Archives
nl: Blog archief

en: Both comments and pings are currently closed.
nl: Zowel reacties als pings zijn gesloten.

en: CSS to add, or modify theme styles
nl: CSS om thema stijlen toe te voegen of te wijzigen

en: Cancel Reply
nl: Annuleer reactie

en: Categories
nl: Categorieën

en: Change &raquo;
nl: Wijzig &raquo;

en: Check %s to see existing theme classes and properties
nl: Check %s om bestaande thema classes en eigenschappen te zien

en: Check the items you wish to hide from the main menu
nl: Vink de onderwerpen aan die <b>niet</b> in de navigatie balk getoond dienen te worden

en: Check your upload path in Settings/Misc or CHMOD this directory to 755/777.<br />Contact your host if you don't know how
nl: Check het upload pad in "Instellingen / Overige opties" of CHMOD deze map naar 755/777.<br />Neem contact op met je hoster indien je niet weet hoe dit te doen.

en: Click for Home
nl: Klik voor Startpagina

en: Color scheme
nl: Kleur schema

en: Column sizes
nl: Kolom grootte

en: Comment Page %s
nl: Reactie pagina %s

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments (%s)
nl: Reacties (%s)

en: Comments are closed.
nl: Commentaar is gesloten.

en: Content
nl: Inhoud

en: Create thumbnail from the 1st image found in a post, if no thumbnail is set
nl: Genereer thumbnnail van het eerste beeldbestand in een bericht indien geen thumbnail is opgegeven

en: Custom background image
nl: Eigen achtergrond beeld

en: Custom logo image
nl: Eigen logo

en: Default sidebar
nl: Standaard sidebar

en: Design
nl: Ontwerp

en: Didn't find any posts popular enough :(
nl: Helaas geen berichten kunnen vinden die populair genoeg zijn :(

en: Directory %s doesn't have write permissions - can't upload!
nl: Map %s heeft geen schrijfrechten - kan niet uploaden!

en: Displays Flickr galleries (needs API key)
nl: Toont Flickr galleri&euml;n (API key benodigd)

en: Displays links to different sections grouped in tabs
nl: Toont verwijzingen naar verschillende secties gegroepeerd in tabs

en: Divider
nl: Scheiding

en: Don't show posts older than
nl: Toon geen berichten ouder dan

en: E-mail (required)
nl: E-mail (verplicht)

en: E-mail (required, will not be published)
nl: E-mail (verplicht, wordt niet gepubliceerd)

en: E-mail address already in use
nl: E-mail adres is al in gebruik

en: E-mail address is required.
nl: E-mail adres is verplicht

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit this entry
nl: Wijzig dit bericht

en: Edit this page
nl: Wijzig deze pagina

en: Empty ad slot (#%s)!
nl: Leeg ad slot (#%s)!

en: Enable AJAX on comment pagination
nl: Schakel AJAX in op reactie pagina's

en: Enable theme built-in lightbox on all image links
nl: Activeer de in dit thema ingebouwde "lightbox" naar alle beeld verwijzingen

en: Enter your password to view comments
nl: Voer je wachtwoord in om de commentaren te zien

en: Error text color
nl: Foutmelding tekst kleur

en: Error while featuring posts
nl: Fout bij aanbevelen van berichten

en: Error while retrieving tweets (Twitter down?)
nl: Er is een probleem om tweets op te halen (Twitter plat?)

en: Error: %s
nl: Foutmelding: %s

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Exclude from navigation
nl: Verberg in navigatie

en: F jS, Y
nl: j F Y

en: F, Y
nl: F Y

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Featured posts
nl: Aanbevolen berichten

en: First name
nl: Voornaam

en: Follow me on Twitter
nl: Volg me op Twitter

en: Follow me on Twitter!
nl: Volg me op Twitter!

en: Font style
nl: Lettertype

en: Footer content
nl: Inhoud footer

en: For testing purposes only. Only uncheck if you know what you're doing!
nl: Enkel voor test-doeleinden. Alleen uitvinken indien je weet waar je mee bezig bent!

en: Gallery source:
nl: Gallery bron:

en: Go to page %s
nl: Ga naar pagina %s

en: Go to the first page
nl: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the last page
nl: Ga naar de laatste pagina

en: Home
nl: Startpagina

en: Home page
nl: Home pagina

en: How many popular posts to show?
nl: Hoeveel populaire berichten tonen?

en: How many recent comments to show?
nl: Hoeveel recente reacties tonen?

en: How much info do you want to show on blog/category/archive/search pages?
nl: Hoeveel info wil je tonen op de blog/categorie/archief/zoek pagina's?

en: How much information do you want to show on the single post page?
nl: Hoeveel informatie wil je tonen op een enkele berichten pagina?

en: Info bar
nl: Info balk

en: Larger: 100 x 100
nl: Groter: 100 x 100

en: Last &raquo;
nl: Laatste &raquo;

en: Last name
nl: Achternaam

en: Layout style
nl: Layout stijl

en: Leave Black (#000000) to keep the default background
nl: Zwart (#000000) om de standaard achtergrond te behouden

en: Loading site preview...
nl: Site voorbeeld wordt geladen...

en: Loading tweets...
nl: Inladen tweets...

en: Log out
nl: Afmelden

en: Log out of this account
nl: Afmelden van dit account

en: Logged in as %s.
nl: Ingelogd als %s.

en: Logged in: %s
nl: Ingelogd: %s

en: Login
nl: Inloggen

en: Login form
nl: Login formulier

en: Logout &raquo;
nl: Uitloggen &raquo;

en: Lost your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: M jS
nl: d M

en: Maximum number of posts to display
nl: Maximum aantal te tonen berichten

en: May slow down page loading
nl: Kan het inladen van de pagina vertragen

en: More &gt;
nl: Meer &gt;

en: More themes by digitalnature
nl: Meer thema's van digitalnature

en: My Facebook
nl: Mijn Facebook

en: My latest tweets
nl: Mijn laatste tweets

en: Mystique settings
nl: Mystique Instellingen

en: Name (required)
nl: Naam (verplicht)

en: Navigate trough comment pages without refreshing (faster load, but may be incompatible with some plugins)
nl: Navigeer door reactie pagina's zonder te vernieuwen (snellere pagina opbouw, maar mogelijk niet compatible met sommige plugins)

en: Navigation
nl: Navigatie

en: No comments
nl: Geen reacties

en: No comments yet.
nl: Nog geen reacties.

en: No featured posts found.
nl: Geen aanbevolen berichten gevonden.

en: No links found
nl: Geen links gevonden

en: No posts found
nl: Geen berichten gevonden

en: No posts found by this author.
nl: Geen berichten gevonden van deze auteur.

en: No posts found matching the arguments
nl: Geen berichten gevonden met deze criteria

en: No posts found.
nl: Geen berichten gevonden.

en: No trackbacks yet.
nl: Nog geen trackbacks.

en: Note that fluid pages can be hard to read on large resolutions.
nl: Let op dat fluid pagina's moeilijk te lezen kunnen zijn bij grote scherm resoluties!

en: Note that this only works for images you upload from now on, older images will be browser-resized. You should use the %s plugin to create missing image sizes
nl: Let op: dit geldt enkel voor beeld bestanden die vanaf nu worden geupload. Oudere beeld bestanden worden door de browser van de gebruiker vergroot of verkleind. je kunt de %s plugin gebruiken om ontbrekende beeld-groottes te genereren

en: Nothing (disabled)
nl: Niets (uitgeschakeld)

en: Nothing found.
nl: Niets gevonden.

en: Number of photos to show:
nl: Aantal te tonen foto's:

en: Number of tweets to show:
nl: Aantal te tonen tweets:

en: Only check if you're planning to remove and change the theme
nl: Alleen aanvinken indien je van plan bent het thema te verwijderen of aan te passen

en: Only some HTML tags and attributes are allowed
nl: Er zijn slechts enkele HTML tags en attributen toegestaan

en: Only visible if jQuery is enabled.
nl: Alleen zichtbaar indien jQuery is ingeschakeld.

en: PHP code to add to the theme functions. Useful if you have plugins that require you to change the theme's functions.php file
nl: PHP code om in te voegen in de thema functionaliteit. Te gebruiken indien je plugins vereisen dat je wijzigingen in het functions.php bestand van het thema maakt

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Page (content) width
nl: Pagina (content) breedte

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages that use the Featured posts template
nl: Pagina's die de "Aanbevolen berichten" template gebruiken

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password (required)
nl: Wachtwoord (verplicht)

en: Passwords do not match
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Permanent Link:
nl: Permanente Link:

en: Please type a user name
nl: Voer een gebruikersnaam in

en: Please upload a valid image file!
nl: Gaarne een geldig beeldbestand uploaden!

en: Please verify the password
nl: Verifieer wachtwoord

en: Popular posts
nl: Populaire berichten

en: Popular posts (most commented)
nl: Populaire berichten (meeste reacties)

en: Post previews
nl: Bericht previews

en: Post thumbnail size
nl: Post thumbnail formaat

en: Posted by %1$s in %2$s
nl: Gepost door %1$s in %2$s

en: Posted in: %s
nl: Gepost in: %s

en: Posts (single)
nl: Berichten (enkel)

en: Posts by %s
nl: Berichten door %s

en: Posts tagged %s
nl: Berichten tagged %s

en: Print article
nl: Print artikel

en: Print link
nl: Print Link

en: Profile info
nl: Profiel info

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Register
nl: Registreer

en: Related Posts
nl: Verwante berichten

en: Related posts
nl: Verwante berichten

en: Remember me
nl: Onthoud mij

en: Remove Mystique settings from the database after theme switch
nl: Verwijder Mystique instellingen uit de database na wisselen van thema

en: Remove current image
nl: Verwijder huidig beeldbestand

en: Reply
nl: Beantwoord

en: Reset all theme settings to the default values? Are you sure?
nl: Alle thema instellingen terugzetten naar standaard waarden? Weet je het zeker?

en: Reset to Defaults
nl: Terug naar standaard instellingen

en: Responses are currently closed, but you can <a%1$s>trackback</a> from your own site.
nl: Reacties zijn momenteel uitgeschakeld, maar je kunt <a%1$s>trackback</a> van je eigen site.

en: Save Changes
nl: Sla wijzigingen op

en: Search
nl: Zoek

en: Search page
nl: Zoek pagina

en: Search results for %s
nl: Zoek resultaten voor %s

en: Secondary sidebar
nl: Tweede sidebar

en: Settings saved. %s
nl: Instellingen opgeslagen. %s

en: Share
nl: Deel

en: Share this post!
nl: Deel dit bericht!

en: Show a logo image instead of text; Upload the graphic file from your computer
nl: Toon een logo in plaats van tekst; upload het beeld-bestand van je computer

en: Show comment author's country flag
nl: Toon reaguurder's landen-vlag

en: Show on
nl: Toon op

en: Show post count (categories and archives)
nl: Toon aantal berichten (categorie&euml;n en archief)

en: Shows your latest Twitter updates
nl: Toont je recentste Twitter updates

en: Single post pages
nl: Enkele berichten pagina's

en: Site Admin
nl: Site Beheerder

en: Slide delay
nl: Schuif vertraging

en: Small: 64 x 64
nl: Klein: 64 x 64

en: Sorry, but there aren't any posts by %s yet.
nl: Sorry, maar er zijn (nog) geen berichten van %s.

en: Sorry, but there aren't any posts in the %s category yet.
nl: Sorry, maar er zijn (nog) geen berichten in de %s categorie.

en: Sorry, but there aren't any posts within this date.
nl: Sorry, maar er zijn geen berichten op deze datum.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
nl: Sorry, maar je zoekt naar iets dat niet te vinden is.

en: Sort categories
nl: Sorteer categorie&euml;n

en: Spam protection: Sum of %1$s + %2$s = ?
nl: Spam beveiliging: de som van %1$s + %2$s = ?

en: Submit Comment
nl: Verstuur reactie

en: Tabs to show
nl: Te tonen tabs

en: Thank you for registering, %1$s.
nl: Bedankt voor het registreren, %1$s.

en: The design settings panel is not yet supported by Internet Explorer. Sorry :(
nl: Het ontwerp instellingen paneel wordt nog niet ondersteund bij gebruik van Internet Explorer. Een goede reden om op een echte browser over te stappen!

en: The file you uploaded doesn't seem to be a valid JPEG, PNG or GIF image
nl: Het verstuurde beeld lijkt geen geldig JPEG, PNG of GIF bestand te zijn.

en: The image could not be saved on your server
nl: Het beeld kon niet op de server opgeslagen worden.

en: The requested page was not found
nl: De gevraagde pagina is niet gevonden

en: There are one or more PHP parse errors in your custom functions.
nl: Er zijn &eacute;&eacute;n of meerdere PHP parse errors in je aangepaste functies.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s Details</a> or <a href="%4$s" >upgrade automatically</a>.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">Bekijk details van versie %3$s</a> of <a href="%4$s" >upgrade automatisch</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s Details</a>.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">Bekijk details van versie %3$s</a>.

en: This entry was posted by %1$s on %2$s at %3$s, and is filed under %4$s. Follow any responses to this post through %5$s.
nl: Dit bericht is gepost door %1$s op %2$s om %3$s uur en is gearchiveerd onder %4$s. Volg reacties op dit bericht via %5$s.

en: This is the default sidebar, visible on 2 or 3 column layouts. If no widgets are active, the default theme widgets will be displayed instead.
nl: Dit is de standaard sidebar, zichtbaar in 2 of 3 kolom layouts. Indien er geen widgets actief zijn, worden de standaard thema widgets getoond.

en: This sidebar is active only on a 3 column setup.
nl: Deze sidebar is alleen zichtbaar in een 3 kolom layout.

en: This user hasn't shared any biographical information
nl: Deze gebruiker deelt geen profiel informatie

en: Title
nl: Titel

en: Title:
nl: Titel:

en: Top
nl: Naar boven

en: Top navigation shows
nl: Navigatie balk toont

en: Try a different search?
nl: Een andere zoekopdracht proberen?

en: Twitter user name:
nl: Twitter gebruikersnaam:

en: Type a valid search term...
nl: Type een geldige zoek term...

en: Type your comment
nl: Schrijf je reactie

en: Uncheck if you are using a SEO plugin!
nl: Uitvinken als je een SEO plugin geactiveerd hebt!

en: Uncheck if you prefer a lightbox plugin
nl: Uitvinken als de voorkeur uitgaat naar een lightbox plugin

en: Upload a new background/header image to replace the default one
nl: Upload een nieuw achtergrond/header beeld om het standaard beeld te vervangen

en: Use jQuery
nl: Gebruik jQuery

en: Use page templates if you want to apply these only to specific pages
nl: Gebruik pagina sjablonen om deze aan specifieke pagina's toe te wijzen

en: Use the %s short code to insert these ads into posts, text widgets or footer
nl: Gebruik de %s short code om deze ads in te voegen in berichten, tekst widgets of footer

en: Use the following short codes for convenient adjustments: <br />%s
nl: Gebruik de volgende short codes voor eenvoudige aanpassingen: <br />%s

en: User
nl: Gebruiker

en: User CSS
nl: Gebruikers CSS

en: User ID (use %s to find it):
nl: Gebruikers ID (gebruik %s om deze te vinden):

en: User Login
nl: Login gebruiker

en: User functions
nl: Gebruikers functies

en: User name (required)
nl: Gebruikersnaam (verplicht)

en: User name already exists
nl: Gebruikersnaam bestaat reeds

en: User registration failed.  Please try again.
nl: Registratie is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Verify password (required)
nl: Bevestig wachtwoord (verplicht)

en: Very small: 48 x 48
nl: Heel klein: 48 x 48

en: View all posts in %s
nl: Bekijk alle berichten in %s

en: View page
nl: Bekijk pagina

en: View site
nl: Bekijk site

en: WP's Media setting: %s
nl: WP's media instelling: %s

en: Welcome back <strong>%s</strong>.
nl: Welkom terug <strong>%s</strong>.

en: What do you wish to search for?
nl: Waar wil je naar zoeken?

en: What does this do?
nl: Wat doet dit?

en: Write
nl: Schrijf

en: You activated the 2nd sidebar. Add widgets here from the Dashboard to remove this message
nl: De 2<sup>e</sup> sidebar is actief. Voeg widgets toe vanuit het Dashboard om dit bericht te verwijderen.

en: You are Home
nl: Je bent op de startpagina

en: You are logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>. You don't need another account :)
nl: Je bent ingelogd als <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>. Je hebt geen nieuw account nodig :)

en: You are not authorised to perform this operation.
nl: Je hebt geen rechten om deze handeling te verrichten.

en: You can <a%1$s>leave a response</a> or <a%2$s>trackback</a> from your own site.
nl: Je kunt een <a%1$s>reactie achterlaten</a> of <a%2$s>trackback</a> van je eigen site.

en: You can add between 1 and 6 widgets here (3 or 4 are optimal). They will adjust their size based on the widget count.
nl: Je kunt hier tussen 1 en 6 widgets toevoegen (3 of 4 geeft de beste resultaten). De grootte van de widgets wordt aangepast aan hun aantal.

en: You can configure Mystique from the <a%s>theme settings</a> page.
nl: Je kunt Mystique configureren vanuit de <a%s>thema instellingen</a> pagina.

en: You can mark posts as featured on the %s page
nl: Je kunt berichten markeren als "aanbevolen" op de %s pagina

en: You can post HTML code
nl: Het is toegestaan HTML code toe te passen

en: You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
nl: Je kunt direct naar het einde van de pagina om een reactie achter te laten. Pinging is momenteel niet mogelijk.

en: You have searched the archives for %s
nl: Je hebt het archief doorzocht voor %s

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
nl: Je dient <a href="%s">ingelogd</a> te zijn om commentaar te posten.

en: You must enter a password.
nl: Voer een wachtwoord in

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie wacht op moderatie.

en: Your site is running on %1$s. Mystique requires at least %2$s.
nl: Je site draait op %1$s. Mystique benodigt minstens %2$s.

en: about %s day ago | about %s days ago
nl[0]: ongeveer %s dag geleden
nl[1]: ongeveer %s dagen geleden

en: about %s hour ago | about %s hours ago
nl[0]: ongeveer %s uur geleden
nl[1]: ongeveer %s uur geleden

en: about %s minute ago | about %s minutes ago
nl[0]: ongeveer %s minuut geleden
nl[1]: ongeveer %s minuten geleden

en: about %s month ago | about %s months ago
nl[0]: ongeveer %s maand geleden
nl[1]: ongeveer %s maanden geleden

en: about %s second ago | about %s seconds ago
nl[0]: ongeveer %s seconde geleden
nl[1]: ongeveer %s seconden geleden

en: about %s week ago | about %s weeks ago
nl[0]: ongeveer %s week geleden
nl[1]: ongeveer %s weken geleden

en: about %s year ago | about %s years ago
nl[0]: ongeveer %s jaar geleden
nl[1]: ongeveer %s jaar geleden

en: by category ID
nl: op categorie ID

en: by category slug
nl: op categorie URL

en: by name (alphabetically)
nl: op naam (alfabetisch)

en: by post count
nl: op aantal berichten

en: days
nl: dagen

en: enables canonical URLs for comments (duplicate content fix, only needed on wp < 2.9)
nl: activeert canonical URLs bij reacties (voorkomt dubbele content, alleen benodigd bij WordPress < 2.9)

en: excerpt
nl: uittreksel

en: from category
nl: uit categorie

en: full
nl: volledig

en: full, filtered
nl: volledig, gefilterd

en: generates a unique meta description tag for each page (no meta keywords; why? -<a %s>useless</a>)
nl: genereert een unieke meta description tag voor iedere pagina (geen meta keywords; waarom? -<a %s>nutteloos</a>)

en: generates unique titles for posts with multiple comment pages (prevents duplicate titles)
nl: genereert unieke titels voor berichten met meerdere reactie pagina's (voorkomt dubbele titels)

en: jQuery is disabled and this widget needs it
nl: jQuery is uitgeschakeld en is benodigd voor deze widget

en: max. 100 words, filtered
nl: max. 100 woorden, gefilterd

en: max. 200 words, filtered
nl: max. 200 woorden, gefilterd

en: max. 50 words, filtered
nl: max. 50 woorden, gefilterd

en: seconds
nl: seconden
