Mystique 2.2 - en to pl translation catalogue (320 entries)

en: % comments
pl: % Komentarze

en: %1$s (%2$s topics)
pl: %1$s (%2$s wątków)

en: %1$s theme by %2$s | Powered by %3$s
pl: Styl %1$s dzięki %2$s | Zasilane przez %3$s | Tłumaczenie dzięki <a href="http://96th.co.uk/2009/10/mystique-polish-translation/" alt="96th Blog- Support tłumaczenia">96th</a>.

en: %1$s written by %2$s
pl: %1$s napisane przez %2$s

en: %s followers
pl: %s podążających

en: %s links
pl: %s linki

en: %s post | %s posts
pl[0]: %s wpis
pl[1]: %s wpisy
pl[2]: %s wpisów

en: %s: Widget class not found. Make sure this widget exists and the class name is correct
pl: %s: Klasa widgetów nie znaleziona. Upewnij się że ten widget istnieje i nazwa klasy jest poprawna

en: &laquo; First
pl: &laquo; Pierwszy

en: (Dashboard)
pl: (Kokpit)

en: (Leave blank to disable)
pl: Pozostaw puste aby wyłączyć

en: (With 10 pixel padding between them)
pl: (Z 10 pikselami między nimi)

en: 1 comment
pl: 1 Komentarz

en: 404 Not Found
pl: 404 Nie Znaleziono

en: 404 pages
pl: Strony 404

en: A user account for %1$s has been created.
pl: Konto dla użytkownika %1$s zostało stworzone.

en: API key:
pl: Klucz API:

en: About the author
pl: O autorze

en: Active shortcodes you can use in your posts or widgets
pl: Aktywne krótkie-kody które możesz użyć w swoich wpisach lub widgetach

en: Ad code #%s:
pl: Kod reklamy #%s:

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: Additional site optimization for search engines
pl: Dodatkowa optymalizacja strony dla wyszukiwarek

en: Ads
pl: Reklamy

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advertisment blocks
pl: Bloki reklam

en: All other pages
pl: Wszystkie inne strony

en: Archive for %s
pl: Archiwum dla %s

en: Archive for week %1$s of %2$s
pl: Archiwum dla tygodnia %1$s z %2$s

en: Archive for year %s
pl: Archiwum dla roku %s

en: Archive pages (Category, Tags etc)
pl: Strony archiwum (Kategorie, Tagi, itd)

en: Archives
pl: Archiwa

en: Author archive
pl: Archiwum autora

en: Auto generate thumbnails
pl: Auto-generuj miniaturki

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Blog Archives
pl: Archiwum Bloga

en: Both comments and pings are currently closed.
pl: Komentarze i pingi są teraz zamknięte.

en: CSS to add, or modify theme styles
pl: CSS do dodania, lub zmodyfikowania wyglądu stylu

en: Cancel Reply
pl: Anuluj

en: Categories
pl: Kategorie

en: Change &raquo;
pl: Zmień &raquo;

en: Check %s to see existing theme classes and properties
pl: Sprawdź %s aby zobaczyć już istniejące klasy i właściwości

en: Check the items you wish to hide from the main menu
pl: Zaznacz przedmioty które chcesz ukryć w menu głównego

en: Check your upload path in Settings/Misc or CHMOD this directory to 755/777.<br />Contact your host if you don't know how
pl: Sprawdź ścieżkę wgrywania w Ustawienia/Różne lub zmień CHMODy tego katalogu na 755/777.<br />Skontaktuj się z Twoim hostingiem jeśli nie wiesz jak

en: Click for Home
pl: Kliknij aby wejść do Domu

en: Color scheme
pl: Schemat kolorów

en: Column sizes
pl: Wielkości kolumn

en: Comment Page %s
pl: Strona Komentarzy %s

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments (%s)
pl: Komentarze (%s)

en: Comments are closed.
pl: Komentarze są zamknięte.

en: Content
pl: Zawartość

en: Custom background image
pl: Własny obrazek tła

en: Custom logo image
pl: Własne logo

en: Dashboard
pl: Nowości

en: Default sidebar
pl: Domyślny pasek boczny

en: Didn't find any posts popular enough :(
pl: Nie znaleziono żadnych wystarczająco popularnych wpisów :(

en: Directory %s doesn't have write permissions - can't upload!
pl: Katalog %s nie ma zgody na zapis - nie można wgrać!

en: Display as Asides
pl: Wyświetlaj na bok

en: Displays Flickr galleries (needs API key)
pl: Pokazuj galerie Flickr (potrzebuje klucza API)

en: Displays links to different sections grouped in tabs
pl: Wyświetlaj linki do różnych sekcji pogrupowane w zakładkach

en: Divider
pl: Podziałka

en: Don't show posts older than
pl: Nie pokazuj wpisów starszych niż

en: E-mail (required)
pl: E-mail (wymagany)

en: E-mail (required, will not be published)
pl: E-mail (wymagany, nie będzie udostępniony)

en: E-mail address already in use
pl: Ten adres e-mail jest już używany

en: E-mail address is required.
pl: Adres e-mail jest wymagany.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit this entry
pl: Edytuj ten wpis

en: Edit this page
pl: Edytuj tą stronę

en: Empty ad slot (#%s)!
pl: Pusty slot reklamy (#%s)!

en: Empty menu (%s)
pl: Puste menu (%s)

en: Enable AJAX for comments
pl: Włącz AJAX dla komentarzy

en: Enable theme built-in lightbox on all image links
pl: Włącz wbudowany w styl lightbox dla wszystkich obrazków

en: Enter your password to view comments
pl: Wpisz swoje hasło aby zobaczyć komentarze.

en: Error box
pl: Pudełko błędu

en: Error text color
pl: Kolor błędu

en: Error while featuring posts
pl: Błąd podczas polecania postów

en: Error while retrieving tweets (Twitter down?)
pl: Błąd przy pobieraniu Tweetów (Twitter nie działa?)

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Example:
pl: Przykład:

en: Exclude from navigation
pl: Wyklucz z nawigacji

en: Extra navigation items
pl: Dodatkowe obiekty nawigacji

en: Featured
pl: Polecane

en: Featured posts
pl: Polecane wpisy

en: First name
pl: Imię

en: Fixed (%s)
pl: Ustalona (%s)

en: Flickr Gallery
pl: Galeria Flickr

en: Fluid (100%)
pl: Zmienna szerokość (100%)

en: Follow me on Twitter
pl: Podążaj mnie na Twitterze

en: Follow me on Twitter!
pl: Podążaj za mną na Twitterze!

en: Font style
pl: Styl czcionki

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer (slide 2)
pl: Stopka (slajd 2)

en: Footer (slide 3)
pl: Stopka (slajd 3)

en: Footer (slide 4)
pl: Stopka (slajd 4)

en: Footer content
pl: Zawartość stopki

en: For testing purposes only. Only uncheck if you know what you're doing!
pl: Jedynie do testów. Tylko odznacz jeżeli wiesz co robisz!

en: Gallery source:
pl: Źródło galerii:

en: Get the 1st image attached to a post, if no thumbnail is set manually
pl: Stwórz miniaturkę z pierwszego obrazka znalezionego we wpisie, jeżeli żadna miniaturka nie jest ustawiona manualnie

en: Go to page %s
pl: Idź do strony %s

en: Go to the first page
pl: Idź do pierwszej strony

en: Go to the last page
pl: Idź do ostatniej strony

en: Home
pl: Dom

en: Home page
pl: Strona domowa

en: Homepage:
pl: Strona domowa:

en: How many popular posts to show?
pl: Ile popularnych wpisów pokazywać?

en: How many recent comments to show?
pl: Ile popularnych komentarzy pokazywać?

en: How much info do you want to show on blog/category/archive/search pages?
pl: Jak dużo informacji chcesz pokazać na stronach bloga/kategorii/archiwów/wyszukania?

en: How much information do you want to show on the single post page?
pl: Jak dużo informacji chcesz pokazać na stronie pojedynczego wpisu?

en: Info bar
pl: Pasek informacji

en: Larger: 100 x 100
pl: Duży: 100 x 100

en: Last &raquo;
pl: Ostatni &raquo;

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Layout style
pl: Layout

en: Leave Black (#000000) to keep the default background
pl: Pozostaw Puste (#000000) aby zatrzymać domyślne tło

en: Links
pl: Linki

en: Loading site preview...
pl: Ładowanie podglądu strony...

en: Loading tweets...
pl: Ładowanie tweetów...

en: Log in
pl: Zaloguj się

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Log out of this account
pl: Wyloguj się z tego konta

en: Logged in as %s.
pl: Zalogowano jako %s.

en: Logged in: %s
pl: Zalogowano jako: %s

en: Login
pl: Zaloguj

en: Login form
pl: Formularz logowania

en: Logout &raquo;
pl: Wyloguj się &raquo;

en: Lost your password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Maximum number of posts to display
pl: Maksymalny numer wpisów do pokazania:

en: May slow down page loading
pl: Może spowolnić ładowanie strony

en: Medium: 80 x 80
pl: Średni: 80 x 80

en: More
pl: Więcej

en: More &gt;
pl: Więcej &gt;

en: More themes by digitalnature
pl: Więcej styli dzięki digitalnature

en: My latest tweets
pl: Moje najnowsze tweety

en: Mystique settings
pl: Ustawienia Mystique

en: Mystique | Flickr Gallery
pl: Mystique | Galeria Flickr

en: Mystique | Login
pl: Mystique | Zaloguj

en: Mystique | Sidebar tabs
pl: Mystique | Zakładki paska bocznego

en: Name (required)
pl: Imię (wymagane)

en: Navigate trough comment pages and post comments without refreshing (faster load, but may be incompatible with some plugins)
pl: Nawiguj przez strony komentarzy i wpisów bez odświeżania (szybsze ładowanie, ale niekompatybilne z niektórymi wtyczkami)

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: No comments
pl: Brak komentarzy

en: No comments yet.
pl: Brak komentarzy.

en: No featured posts found older than %s days.
pl: Nie znaleziono żadnych polecanych wpisów starszych niż %s dni.

en: No links found
pl: Nie znaleziono żadnych linków.

en: No posts found
pl: Nie znaleziono żadnych wpisów.

en: No posts found by this author.
pl: Nie znaleziono żadnych wpisów tego autora.

en: No posts found matching the arguments
pl: Nie znaleziono żadnych wpisów pasujących do tych argumentów

en: No posts found.
pl: Nie znaleziono żadnych wpisów.

en: No trackbacks yet.
pl: Brak trackbacków.

en: Note that fluid pages can be hard to read on large resolutions.
pl: Pamiętaj o tym że strony o zmiennej szerokości mogą być trudne do rozczytania na szerokich rozdzielczościach

en: Note that this only works for images you upload from now on, older images will be browser-resized. You should use the %s plugin to create missing image sizes
pl: Zauważ że to działa tylko dla obrazków które wyślesz od teraz, starsze obrazki będą pomniejszane przez przeglądarkę. Powinieneś użyć wtyczki %s aby pomniejszyć starsze obrazki.

en: Nothing (disabled)
pl: Nic (wyłączone)

en: Nothing found.
pl: Nic nie znaleziono.

en: Number of photos to show:
pl: Numer zdjęć do pokazania:

en: Number of tweets to show:
pl: Ile Tweetów pokazywać:

en: Only check if you're planning to remove and change the theme
pl: Tylko zaznacz jeżeli planujesz usunąć i zmienić styl

en: Only some HTML tags and attributes are allowed
pl: Tylko niektóre tagi HTML i atrybuty są dozwolone

en: Only visible if jQuery is enabled.
pl: Widoczne jedynie gdy jQuery jest właczone.

en: PHP code to add to the theme functions. Useful if you have plugins that require you to change the theme's functions.php file
pl: Kod PHP do dodania funkcji stylu. Użyteczne jeżeli masz wtyczki wymagające zmiany functions.php stylu

en: Page %s
pl: Strona %s

en: Page (content) width
pl: Szerokość strony (zawartości)

en: Pages
pl: Strony

en: Pages that use the Featured posts template
pl: Strony które używają szablonu wpisu Polecane

en: Pages:
pl: Strony:

en: Pages:
pl: Strony:

en: Password
pl: Hasło

en: Password (required)
pl: Hasło (wymagane)

en: Passwords do not match
pl: Hasła nie są takie same

en: Permanent Link:
pl: Link Bezpośredni:

en: Photoset ID:
pl: ID photosetu:

en: Please type a user name
pl: Proszę wpisać nazwę użytkownika

en: Please upload a valid image file!
pl: Proszę wgrać poprawny plik obrazka!

en: Please verify the password
pl: Proszę zweryfikować hasło.

en: Popular posts
pl: Popularne posty

en: Popular posts (most commented)
pl: Popularne post (najbardziej komentowane)

en: Post another comment
pl: Napisz kolejny komentarz

en: Post previews
pl: Podgląd wpisów

en: Post thumbnail size
pl: Wyślij rozmiar miniaturki

en: Posted by %1$s in %2$s
pl: Napisane przez %1$s w %2$s

en: Posted in: %s
pl: Napisane w: %s

en: Posting. Please wait...
pl: Pisanie. Proszę czekać...

en: Posts (single)
pl: Wpisy (pojedyncze)

en: Posts by %s
pl: Wpisy %s

en: Posts tagged %s
pl: Wpisy otagowane %s

en: Print article
pl: Drukuj artykuł

en: Print link
pl: Link do druku

en: Profile info
pl: Informacje w profilu

en: Quote
pl: Cytuj

en: RSS Feeds
pl: RSS

en: RSS URL
pl: URL RSS

en: Recent comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Related Posts
pl: Podobne Wpisy

en: Related posts
pl: Podobne wpisy

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remove Mystique settings from the database after theme switch
pl: Usuń ustawienia Mystique z bazy danych po zmianie stylu

en: Remove current image
pl: Usuń aktualny obrazek

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reset all theme settings to the default values? Are you sure?
pl: Zresetować wszystkie ustawienia stylu do domyślnych? Jesteś pewien?

en: Reset to Defaults
pl: Resetuj do Domyślnych

en: Responses are currently closed, but you can <a%1$s>trackback</a> from your own site.
pl: Komentarze są teraz zamknięte, ale możesz <a%1$s>trackbackować</a> z Twojej własnej strony

en: Save Changes
pl: Zapisz Zmiany

en: Search
pl: Szukaj

en: Search page
pl: Strona wyszukiwania

en: Search results for %s
pl: Wyniki wyszukiwania %s

en: Secondary sidebar
pl: Drugorzędny pasek boczny

en: Settings saved. %s
pl: Ustawienia zapisane. %s

en: Share
pl: Podziel się

en: Share this post!
pl: Podziel się!

en: Show a logo image instead of text; Upload the graphic file from your computer
pl: Pokaż logo zamiast tekstu; Wgraj obrazek z twojego komputera

en: Show comment author's country flag
pl: Pokaż flagę kraju autora

en: Show on
pl: Pokaż włączone

en: Show post count (categories and archives)
pl: Pokaż ilość wpisów (kategorie i archiwa)

en: Shows your latest Twitter updates
pl: Pokaż twoje najnowsze aktualizacje z Twittera

en: Sidebar tabs
pl: Zakładki paska bocznego

en: Single post pages
pl: Strony pojedynczych wpisów

en: Site Admin
pl: Administracja strony

en: Slide delay
pl: Opóźnienie przesunięcia

en: Small: 64 x 64
pl: Mały: 64 x 64

en: Sorry, but there aren't any posts by %s yet.
pl: Przepraszamy, ale jeszcze nie ma żadnych wpisów %s.

en: Sorry, but there aren't any posts in the %s category yet.
pl: Przepraszamy, ale jeszcze nie ma żadnych wpisów w kategorii %s.

en: Sorry, but there aren't any posts within this date.
pl: Przepraszamy, ale jeszcze nie ma żadnych wpisów w dacie %s.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
pl: Przepraszamy, ale coś czego szukasz, nie znajduje się tutaj.

en: Sort categories
pl: Sortuj kategorie

en: Spam protection: Sum of %1$s + %2$s = ?
pl: Ochrona przeciwko-spamowa: %1$s + %2$s = ?

en: Submit Comment
pl: Napisz Komentarz

en: Tabs to show
pl: Zakładki do pokazania

en: Tags
pl: Tagi

en: Tags
pl: Tagi

en: Thank you for registering, %1$s.
pl: Dzięki za rejestracje, %1$s.

en: The design settings panel is not yet supported by Internet Explorer. Sorry :(
pl: Panel ustawień designu nie jest wspierany przez Internet Explorer. Przepraszam :(

en: The file you uploaded doesn't seem to be a valid JPEG, PNG or GIF image
pl: Plik który wgrałeś chyba nie jest poprawnym plikiem JPEG, PNG lub GIF.

en: The image could not be saved on your server
pl: Obraz nie mógł zostać zapisany na twoim serwerze.

en: The requested page was not found
pl: Pożądana strona nie została znaleziona

en: There are one or more PHP parse errors in your custom functions.
pl: Znaleziono jeden lub więcej błędów PHP w twoich własnych funkcjach.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s Details</a> or <a href="%4$s" >upgrade automatically</a>.
pl: Nowa wersja %1$s jest dostępna. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">Zobacz detale wersji %3$s</a> lub <a href="%4$s" >zaktualizuj automatycznie</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s Details</a>.
pl: Nowa wersja %1$s jest dostępna. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">Zobacz detale wersji %3$s</a>.

en: This entry was posted by %1$s on %2$s at %3$s, and is filed under %4$s. Follow any responses to this post through %5$s.
pl: Ten wpis został napisany przez %1$s na %2$s o %3$s, i jest w kategorii %4$s. Podążaj za odpowiedziami do tego wpisu przez %5$s.

en: This is the default sidebar, visible on 2 or 3 column layouts. If no widgets are active, the default theme widgets will be displayed instead.
pl: To jest domyślny pasek boczny, widoczny w 2 lub 3 kolumnowym layoucie. Jeżeli nie masz żadnych widgetów, domyślna treść będzie wyświetlana zamiast nich.

en: This sidebar is active only on a 3 column setup.
pl: Ten pasek boczny jest aktywny tylko na 3 kolumnowym layoucie.

en: This user hasn't shared any biographical information
pl: Ten użytkownik nie wpisał jeszcze żadnych informacji o sobie.

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Top
pl: Góra

en: Top navigation shows
pl: Górna nawigacja pokazuje

en: Trackbacks (%s)
pl: Trackbacki (%s)

en: Try a different search?
pl: Spróbować innego wyszukiwania?

en: Twitter ID
pl: ID Twitter

en: Twitter user name:
pl: Nazwa użytkownika na Twitterze:

en: Type a valid search term...
pl: Wpisz poprawne zapytanie do wyszukania...

en: Type your comment
pl: Wpisz komentarz

en: Uncheck if you are using a SEO plugin!
pl: Odznacz jeżeli używasz wtyczki SEO!

en: Uncheck if you prefer a lightbox plugin
pl: Odznacz jeżeli wolisz wtyczkę lightbox

en: Upload a new background/header image to replace the default one
pl: Wgraj nowy obrazek tła/nagłówka do zamiany za domyślny

en: Use jQuery
pl: Użyj jQuery

en: Use page templates if you want to apply these only to specific pages
pl: Użyj szablonów stron aby zastosować je tylko na niektórych stronach

en: Use the %s short code to insert these ads into posts, text widgets or footer
pl: Użyj krótkiego-kodu %s aby wstawić te reklamy do wpisów, widgetów tekstowych, lub stopki

en: Use the following short codes for convenient adjustments: <br />%s
pl: Użyj następujących krótkich-kodów dla odpowiednich zmian: <br />%s

en: User
pl: Użytkownik

en: User CSS
pl: CSS użytkownika

en: User ID (use %s to find it):
pl: ID użytkownika (użyj %s aby je znaleźć):

en: User Login
pl: Logowanie Użytkownika

en: User functions
pl: Funkcje użytkownika

en: User name (required)
pl: Nazwa użytkownika (wymagana)

en: User name already exists
pl: Nazwa użytkownika już istnieje

en: User photostream
pl: Photostream użytkownika:

en: User registration failed.  Please try again.
pl: Rejestracja nie udana.  Proszę spróbować ponownie.

en: Verify password (required)
pl: Zweryfikuj hasło (wymagane)

en: Very small: 48 x 48
pl: Bardzo mały: 64 x 64

en: View all posts in %s
pl: Zobacz wszystkie posty w %s

en: View page
pl: Podejrzyj stronę

en: View site
pl: Zobacz stronę

en: WP's Media setting: %s
pl: Ustawienie WP Media: %s

en: Website
pl: Strona domowa

en: Welcome back <strong>%s</strong>.
pl: Witaj z powrotem <strong>%s</strong>.

en: What do you wish to search for?
pl: Co chcesz wyszukać?

en: What does this do?
pl: Co to robi?

en: Write
pl: Napisz

en: You activated the 2nd sidebar. Add widgets here from the Dashboard to remove this message
pl: Aktywowałeś drugi pasek boczny. Dodaj tutaj widgety z kokpitu aby usunąć tą wiadomość.

en: You are Home
pl: Jesteś w Domu

en: You are logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>. You don't need another account :)
pl: Jesteś zalogowany jako <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>. Nie potrzebujesz kolejnego konta :)

en: You are not authorised to perform this operation.
pl: Nie masz uprawnień do zrobienia tego.

en: You can <a%1$s>leave a response</a> or <a%2$s>trackback</a> from your own site.
pl: Możesz <a%1$s>napisać komentarz</a>, lub <a%2$s>trackbacka</a> z Twojej własnej strony.

en: You can add between 1 and 6 widgets here (3 or 4 are optimal). They will adjust their size based on the widget count.
pl: Możesz dodać tu 1 do 6 widgetów (optymalna liczba to 3 lub 4). Ich rozmiar dopasuje się do ilości widgetów.

en: You can configure Mystique from the <a%s>theme settings</a> page.
pl: Możesz skonfigurować Mystique na stronie <a%s>ustawień stylu</a>.

en: You can mark posts as featured on the %s page
pl: Możesz zaznaczyć wpisy jako polecane na stronie %s

en: You can post HTML code
pl: Możesz użyć kodu HTML

en: You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
pl: Możesz przejść do końca i napisać komentarz. Nie możesz teraz pingować.

en: You have searched the archives for %s
pl: Przeszukałeś archiwa %s

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
pl: Musisz być <a href="%s">zalogowany</a> aby komentować.

en: You must enter a password.
pl: Musisz wpisać hasło.

en: You're using a old and buggy browser. Switch to a <a href='http://www.mozilla.com/firefox/'>normal browser</a> or consider <a href='http://www.microsoft.com/windows/internet-explorer'>upgrading your Internet Explorer</a> to the latest version
pl: Używasz starej i pełnej błędów przeglądarki. Przejdź na <a href='http://www.mozilla.com/firefox/'>normalną przeglądarkę</a> lub pomyśl o <a href='http://www.microsoft.com/windows/internet-explorer'>aktualizacji Internet Explorer'a</a> do najnowszej wersji.

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz czeka na moderacje.

en: Your comment was added.
pl: Twój komentarz został dodany.

en: Your site is running on %1$s. Mystique requires at least %2$s.
pl: Twoja strona używa %1$s. Mystique wymaga przynajmniej %2$s.

en: about %s day ago | about %s days ago
pl[0]: około %s dni temu
pl[1]: około %s dni temu
pl[2]: około %s dni temu

en: about %s hour ago | about %s hours ago
pl[0]: około %s godzin temu
pl[1]: około %s godzin temu
pl[2]: około %s godzin temu

en: about %s minute ago | about %s minutes ago
pl[0]: około %s minut temu
pl[1]: około %s minut temu

en: about %s month ago | about %s months ago
pl[0]: około %s miesięcy temu
pl[1]: około %s miesiące temu
pl[2]: około %s miesięcy temu

en: about %s second ago | about %s seconds ago
pl[0]: około %s sekund temu
pl[1]: około %s sekundy temu
pl[2]: około %s sekund temu

en: about %s week ago | about %s weeks ago
pl[0]: około %s tygodni temu
pl[1]: około %s tygodnie temu
pl[2]: około %s tygodni temu

en: about %s year ago | about %s years ago
pl[0]: około %s lat temu
pl[1]: około %s lata temu
pl[2]: około %s lat temu

en: by category ID
pl: przez ID kategorii

en: by category slug
pl: przez slug kategorii

en: by name (alphabetically)
pl: przez imieniu (alfabetycznie)

en: by post count
pl: przez ilość wpisów

en: days
pl: dni

en: enables canonical URLs for comments (duplicate content fix, only needed on wp < 2.9)
pl: włącza kanoniczne adresy dla komentarzy (naprawia podwójną treść, potrzebne jedynie na WP < 2.9)

en: excerpt
pl: wyciąg

en: from category
pl: z kategorii

en: full
pl: pełny

en: full, filtered
pl: pełne, filtrowane

en: generates a unique meta description tag for each page (no meta keywords; why? -<a %s>useless</a>)
pl: generuje unikatowy tag meta opisu dla każdej strony (brak słów kluczowych meta; czemu? -<a %s>bezużyteczne</a>)

en: generates unique titles for posts with multiple comment pages (prevents duplicate titles)
pl: generuje unikatowe

en: jQuery is disabled and this widget needs it
pl: jQuery jest wyłączone a ten widget potrzebuje go

en: max. 100 words, filtered
pl: max. 100 słów, filtrowane

en: max. 200 words, filtered
pl: max. 200 słów, filtrowane

en: max. 50 words, filtered
pl: max. 50 słów, filtrowane

en: seconds
pl: sekund
